Cookievoorkeuren
InstellingenIk ga akkoord

Nieuws

jun
30

Subsidieaanvragen voor Nationaal Jeugd Fonds Jantje Beton dit jaar nog maar beperkt mogelijk

Bij het Nationaal Jeugd Fonds Jantje Beton kunnen jaarlijks vergoedingen worden aangevraagd voor activiteiten, die de buurt voor kinderen leuker maakt om vrij buiten te spelen. Het fonds kent onder meer een subsidie voor speelplekken en een subsidie voor buitenspeelactiviteiten. Voor beide regelingen is nog maar beperkt budget beschikbaar in 2017.

Er kunnen geen aanvragen meer worden ingediend voor Buitenspeelactiviteiten, met uitzondering van de regio Den Haag. Hier heeft het fonds een samenwerking met het Fonds 1818.

Het subsidieplafond voor Speelplekken voor 2017 is bijna bereikt. Om de resterende subsidie zo goed mogelijk te kunnen verdelen, worden de volgende twee behandelmomenten in acht genomen:

  • week 36 (begin september), voor de aanvragen die van 1 juni tot en met 31 augustus 2017 worden ingediend én compleet zijn; 
  • week 50 (half december), voor de aanvragen die van 1 september tot en met 10 december 2017 worden ingediend én compleet zijn. 

 

Terug naar overzicht