Cookievoorkeuren
InstellingenIk ga akkoord

Nieuws

mei
12

Drenthe wijzigt regeling 'Ruimte voor ontwikkeling in de vrijetijdssector'

De provincie Drenthe heeft de subsidieplafonds voor de 'Uitvoeringsregeling Ruimte voor ontwikkeling in de vrijetijdssector' aangepast. De nieuwe plafonds zijn: € 35.574 voor scholing versterken ondernemerschap, € 39.162 voor scholing rolverandering en -invulling, hospitality en ondernemersvaardigheden, € 445.977 voor BBL-banen, en € 103.500 voor instroom kwetsbare werknemers.

Met uitzondering van aanvragen voor het in dienst nemen van BBL’ers, komen activiteiten voor subsidie in aanmerking indien deze vóór 1 mei 2017 zijn afgerond. Tot nog toe was deze datum 31 oktober 2016. Daarnaast is de bijlage van de standaard bedrijfsindeling in SBI-codes voor de vrijetijdssector aangepast.

 

De subsidieregeling 'Ruimte voor ontwikkeling in de vrijetijdssector' heeft als doel het aantrekkelijker maken van het werken in de dag- en verblijfsrecreatie, horeca, hotellerie, toerisme, dierenparken, attractieparken en evenementensector. Ook is het doel het opleidingsniveau in de sector te verhogen, om een duurzaam gezonde arbeidsmarkt te creëren. Ondernemingen in de provincie Drenthe en de Overijsselse gemeente Hardenberg komen in aanmerking voor subsidie.

 

Momenteel is alleen nog het onderdeel BBL-banen geopend voor het indienen van aanvragen. Dit is mogelijk tot en met 31 oktober 2017. Ondernemingen kunnen subsidie ontvangen voor het in dienst nemen van BBL-ers of door bestaande werknemers een BBL-opleiding te laten volgen.

Terug naar overzicht